Ministry Of Federal Education Jobs 2022

[ad_1]

Föderaalse haridus- ja kutsehariduse ministeerium Pakub vabu töökohti erinevatele ametikohtadele Islamabad. Ülaltoodud tööd on avaldatud ajalehes The News. Viimane kuupäev, mida saate taotleda, on Teisipäev, 26. mai 2022. Rohkem infot selle kohta Föderaalsete haridustööde ministeerium 2022. Teavet asjakohaste kogemuste, kvalifikatsioonide ja vanusepiirangute kohta leiate tööteatisest.

Ametijuhend

Avaldamise kuupäev Teisipäev, 22. mai 2022
Viimane kuupäev Teisipäev, 26. mai 2022
Koht Islamabad, Pakistan
Töö tüüp Leping
Tööjuhtimine Govt
Tööjuhtimine Teenused
Haridus Minimaalsed meistrid
Organisatsioon Föderaalse haridus- ja kutsehariduse ministeerium

Vabade

  • Esimees
  • Hec esimees

Kuidas taotleda föderaalseid haridustöökohti 2022. aastal

Vaadake lähemalt allolevat pilti, et seda veebis rakendada. See pilt sisaldab ametliku veebisaidi või Gmaili nime, kus saate veebis hõlpsasti taotleda. Kui pildil pole veebisaidi nime ega Gmaili, on sellel number, millega saate töö saamiseks hõlpsasti ühendust võtta.

Föderaalne haridusministeerium töökohad 2022 konkursikutsed

Föderaalne haridusministeerium töökohad 2022 konkursikutsed

Oluline teade

Vältige petturlikke värbamistegevusi: kui teie tööandja palub teil maksta mis tahes põhjusel, sealhulgas nimekirja redigeerimisel, ärge makske üldse ja andke meile sellest teada meie kontaktivormi kaudu. Rakenda vastavalt juhistele ja kuupäevad on märgitud algses töö konteerimises. Online valitsuse töökohti ei saa siin reklaamida. Vead ja väljajätmised on välistatud.

Jagamine on Carring!0Aktsiad[ad_2]